Koaliční dohoda

Získali jsme ve volbách 41,94 % hlasů. Velmi si vážíme takové podpory voličů. Druhé v pořadí bylo hnutí ANO, které získalo polovinu ( 19,4%).
Oslovili jsme všechny subjekty. Během neděle a pondělí proběhla jednání s ODS a KDU-ČSL. Předložili nám požadavky, které jsme byli ochotni splnit. Sdružení Komín pro děti a sportovce nás informovalo, že se v pondělí sejde a ozve se nám. Jediné ANO nebralo telefon a zpět se nikdo neozval.
V úterý dopoledne jsme byli paní Kateřinou Jarošovou informováni, že mezi ANO, KDU-ČSL, ODS, Sdružení Komín pro děti a sportovce byla v pondělí uzavřena koaliční smlouva, která této koalici zajišťuje těsnou většinu v zastupitelstvu (9 hlasů).
Přesto jsme se snažili jednat dál. V pátek dopoledne  12. 10. jsme podepsali koaliční dohodu mezi Zelenou pro Komín a KDU-ČSL. To nám zajišťuje 9 hlasů v zastupitelstvu. Společně s KDU  jednáme o širší podpoře. Snažíme se naplnit očekávání voličů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dění v obci, Komunální volby, Správa obce – radnice. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.