Kandidátka pro volby 2018

DSC03045-2mala1. Mgr. Milada Blatná
starostka MČ, pedagožka, personalistka
56 let, Strana zelených
Jako starostka jsem s Komínem prožila čtyři intenzivní a náročné roky. Hlavní důvod, proč kandiduji znovu, je moje velká chuť dotáhnout projekty, které se podařilo rozjet a zúročit naši čtyřletou snahu pomáhat Komínu.

 

Kandidatka-29maly2. Mgr. Ing. Tomáš Němec
advokát, člen Okrašlovacího spolku pro Komín
39 let, bez politické příslušnosti
Jsem přesvědčený o tom, že za poslední čtyři roky se podařilo významně změnit a zlepšit prostředí radnice i její vztah k občanům. Chtěl bych, aby komínská radnice pokračovala v tomto nastoleném trendu a chci přispět k její ještě větší otevřenosti a přístupnosti veřejnosti. Stejně tak se chci zasadit o to, aby i samotní komínští občané více participovali na některých projektech či akcích prospěšných pro Komín.

 

3. Eva BeranováKandidatka-35maly
náčelnice Sokola Brno-Komín, členka Okrašlovacího spolku pro Komín
43 let, bez politické příslušnosti
Byla bych ráda, aby Komín byl místem, kde to žije a dobře se žije. I nadále bych se chtěla věnovat vytvářením společenského, sportovního a příjemného prostředí pro všechny.

 

Kandidatka-15maly4. Ing. arch. Eugen Točík
architekt, člen Okrašlovacího spolku pro Komín
60 let, bez politické příslušnosti
Jsem komínský patriot. Záleží mi na tom, aby se tady stavělo tak, aby si Komín zachoval své specifické kouzlo. Proto jsem zásadně i proti dopravnímu propojení do Medlánek. Komín už by nebyl tím, čím je.

 

5. Ing. arch. Magdalena Maceková, Ph.D.Kandidatka-39maly
projektová manažerka
40 let, bez politické příslušnosti
Jako starousedlík (roz. Hledíková) považuju za přirozené, že je potřeba se podílet na tom, aby Komín zůstal příjemným místem k životu. Věřím, že obyvatelé jsou experti na místní záležitosti, a se zapojováním veřejnosti do plánovacích procesů mám zkušenosti. Je pro mě důležité, že Zelená pro Komín přináší smysluplné vize do budoucna i zcela konkrétní plány.

 

Kandidatka-31mala6. BBA Milan Juřička
ekonom, místopředseda T. J. Komín
36 let, bez politické příslušnosti
Měl jsem to privilegium vyrůstat v Komíně, záleží mi proto na jeho současnosti i budoucnosti. Také jsem měl tu možnost v T.J. Komín udělat první kroky ve své sportovní kariéře, toho si vážím, a proto se nyní v této organizaci aktivně zapojuji. Coby rodič chci pro své děti, aby Komín zůstal tak krásným, čistým a bezpečným místem jako je nyní.

 

7. doc. Ing. Petr Čermák, Ph.D.Kandidatka-25maly
vysokoškolský pedagog, lesník, člen Okrašlovacího spolku pro Komín
46 let, bez politické příslušnosti
Komín je klidné a přírodě blízké místo pro aktivní život. Rád bych udělal vše pro to, aby místo zbytných silničních propojení a extenzivní výstavby byly realizovány investice a opatření stávající charakter Komína podporující a rozvíjející.

 

Kandidatka-23maly8. Ing. Jan Pospíšil
programátor
37 let, bez politické příslušnosti
Stále je co zlepšovat, avšak správným směrem – mnoho občanů si neuvědomuje, že prosazované propojení Bystrce a Medlánek přes Komín by přineslo další tranzitní dopravu pod naše okna. Tomu bych chtěl zabránit.

 

Kandidatka-9mala9. Mgr. Andrea Slavíčková, DiS.
vedoucí domova pro seniory a domova se zvláštním režimem
36 let, bez politické příslušnosti
Podpora seniorů, lidí se zdravotním postižením a sociální oblast, to je moje téma. Ráda bych přispěla ke Komínu stále zelenému a bezbariérovému. Jednoduše otevřenému a dostupnému pro všechny.

 

10. Bc. Petra ŠpotákováKandidatka-11mala
pedagožka, vychovatelka
39 let, bez politické příslušnosti
Jedním z aspektů kvality životní prostředí je i trávení volného času nejen dětí, ale i dospělých. Ráda bych, aby v Komíně zůstaly funkční a kvalitní relaxační plochy, dětská hřiště i sportoviště. Mým tématem je podpora odpoledních volnočasových vzdělávacích aktivit pro děti a mládež a vybudování komunitního centra pro děti a mládež v Komíně.

 

11. Ing. Svatava StaňkováKandidatka-21maly
účetní supervisorka
33 let, bez politické příslušnosti
Komín pro mě znamená slovo „doma“, moje rodina zde žije hodně let. Ráda bych, aby byl Komín i nadále klidným a pozitivním místem k životu bez nárůstu dopravy. Místem společenským, kde se udržují a prohlubují tradice, kde se setkávají všechny generace při kulturních akcích – s radostí, uznáním a také s upřímností.

 

Kandidatka-27maly12. Mgr. Štěpán Konečný, Ph.D.
vysokoškolský pedagog
40 let, bez politické příslušnosti
Věřím, že Komín je skvělým místem pro život nás všech. Chci být součástí péče o něj a starat se o to, aby takovýmto místem zůstal i pro ty, kdo přijdou po nás.

 

 

Kandidatka-41mala13. Ing. arch. Ivana Utíkalová
architektka, vysokoškolská pedagožka, členka Okrašlovacího spolku pro Komín
47 let, bez politické příslušnosti
Komín je mé doma. Žije v něm celá má rodina, spousta přátel a známých. Ráda bych, aby zůstal tím krásným klidným místem, kterým je dnes. A to díky lidem, kterým na Komínu záleží.

 

Kandidatka-17maly14. Jana Pitnerová
knihkupkyně, členka Okrašlovacího spolku pro Komín
42 let, bez politické příslušnosti
Zelená pro Komín je pro mne zárukou, že Komín zůstane klidné místo s vysokou kvalitou bydlení. Jistotou aktivního přístupu k nelehkým otázkám měnícího se klimatu. Nadějí férové a otevřené politiky s týmovým přístupem.

 

Kandidatka-13mala15. Ing. Matěj Forman, Ph.D.
vývojový inženýr
43 let, Strana zelených
Komín je báječné místo pro život. Aby dokázalo čelit výzvám jako je přibývající sucho, i potřebě žít aktivně a co nejvíc venku, potřebuje chytrá řešení. Pro bezpečnou jízdu na kolobce, pro zadržení dešťové vody i pro zaparkování auta. A tomu chci pomoct.

 

Kandidatka-33mala16. Ing. arch. Ivana Golešová
urbanistka, členka Okrašlovacího spolku pro Komín
68 let, bez politické příslušnosti
Poslední čtyři roky se radnice poprvé výrazně otevřela a přiblížila občanům. Chci dále usilovat o přívětivou a komunikující radnici, kde transparentnost rozhodování nejsou jen prázdná slova.

 

Kandidatka-19mala17. Mgr. Jana Unčovská
projektová manažerka, členka Okrašlovacího spolku pro Komín
37 let, bez politické příslušnosti
Líbí se mi, jak umí děti objevovat svět a jak se chtějí učit. V naší škole k tomu mají příležitost. Ráda bych přispěla k tomu, aby to byla škola otevřená a svobodná, přitom však bezpečná a zdravá. Škola hrou, to není jen stará prázdná fráze, má to tak být.

 

Nevíte, jak efektivně volit? ZDE najdete naše doporučení.

Napsat komentář